Pagalba susigrąžinant ir gaunant Lietuvos Respublikos pilietybę

Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimas

Suprantame Jus, kad turėsite daug rūpesčių bei problemų, ir kad Jums bus reikalinga teisinė pagalba. Taigi, mūsų įmonė yra pasiruošusi prisidėti prie visų Jūsų reikalų Lietuvoje. Atveriant sau naujas perspektyvas, Jūs atveriate sau naujas galimybes, kur Jums reikės pagalbos gaunant naujus dokumentus, tokius kaip Lietuvos Respublikos pilietybė.

Užsienietis, kurio palikuonys gyveno Lietuvos Respublikos teritorijoje ir buvo Lietuvos Respublikos piliečiais nuo 1918 m. vasario 16 d. iki 1940 m. birželio 15 d., ir po 1940 m. birželio 15 d. iki 1990 kovo 11 d. paliko Lietuvos Respublikos teritoriją priverstiniu būdu, gali atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę, neatsisakant kitos valstybės pilietybės. Užsienietis šiuo tikslu turi pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad giminaitis buvo ištremtas represijos būdu, išsiųstas iš Lietuvos arba dokumentus, patvirtinančius, kad giminaitis paliko Lietuvos Respublikos teritoriją dėl istorinių-politinių motyvų. Taip pat būtina įrodyti giminystės ryšius su asmeniu, kuris buvo Lietuvos Respublikos piliečiu nurodytu laikotarpiu ir paliko Lietuvos teritoriją nuo 1940 m. birželio 15 d. iki 1990 kovo 11 d.

Grąžinti Lietuvos Respublikos pilietybę gali asmuo, kurio pirmos linijos palikuonys buvo Lietuvos Respublikos piliečiais nuo 1918 m. vasario 16 d. iki 1940 m. birželio 15 d. (šiuo atveju reikia atsisakyti savo šalies pilietybės). Grąžinti Lietuvos Respublikos pilietybę bei išsaugoti savo šalies pilietybę gali asmuo, kurio pirmos linijos palikuonys buvo Lietuvos Respublikos piliečiais nuo 1918 m. vasario 16 d. iki 1940 m. birželio 15 d. bei paliko Lietuvos Respublikos teritoriją ne savo valia.

Lietuvos Respublikos pilietybę gali grąžinti asmenys iki 4-os kartos.

2016 m. birželio 23 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Pilietybės įstatymo pataisas, kurios leidžia Litvakams ( žydams, gyvenantiems Lietuvos Respublikos teritorijoje) bei jų palikuoniams ( iki 4 kartos), išvykusiems iš Lietuvos laikotarpiu nuo 1918.02.16 iki 1940.06.15, atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę.

Asmenys, pateikiantys dokumentus dėl pilietybės atkūrimo, privalo pateikti įrodymus, jog jie gyveno Lietuvos Respublikos teritorijoje laikotarpiu  nuo 1918.02.16 iki 1940.06.15 ir turėjo Lietuvos Respublikos pilietybę. Jų vaikai turi pateikti giminystės ryšius įrodančius dokumentus; anūkai ir proanūkiai  – giminystės ryšius su senelėmis/seneliais, prosenelėmis/proseneliais.

Lietuvos Respublikos pilietybė suteikia teisę:

а) Laisvai judėti visoje Europos Sąjungos teritorijoje, keliauti į JAV, Kanadą, Australiją be vizos;

b) Gauti medicininę pagalba Lietuvoje;

c) Užregistruoti automobilį ir naudoti jį visoje Europos teritorijoje;

d) Mokytis Europos šalių universitetuose;

e) Kurti savo ateitį kitose Europos valstybėse ( Lietuvos Respublikos pilietybė suteikia teisę dirbti kitose Europos valstybėse)

Mūsų įmonė turi dešimtmetę patirtį padedant atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę. Mes pakeitėme daugelio mūsų klientų iš Izraelio, Rusijos Federacijos, Vokietijos, JAV, gyvenimus. Taip pat mūsų įmonė palaiko gerus santykius su žydų religine bendruomene Chabad Lubavitch Lietuva, bei su rabinu Sholom Ber Krinsky.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums atkurti Jūsų Lietuvos Respublikos pilietybę.

Detalią informaciją Jūs galite gauti paskambinę telefonu/ Viber/WhatsApp/Telegram: +370 65 283 283, +370 5 200 10 25 (Vilnius, Lietuva)
El. paštas: biznesmigracija@gmail.com
Biuro adresas: Naugarduko g. 100-503 kab., Vilnius, Lietuvos Respublika ( Migracijos Valdybos pastatas)
Darbo laikas nuo 9:00 iki 17:00
Skype - Espotransa Real Estate Skambinkite mums dabar

Yra idėjų ar klausimų? Džiaugsimės galėdami išgirsti Jus!